(Польский) opinie

Odzewy naszych klientów ОД

 

Zamawiałam designe projekt mieszkania u studia TZ interior. To nie pierwsze mieszkanie, które czyniliśmy razem, lecz pierwsza zrealizowana i urzeczywistniona do życia. Projekt czyniły budżetowy, toż jak to mieszkanie będzie wynajmowało się. Budowniczy u mnie pracowali swoje, lecz były zadowolone kreśleniami, w nich wszystko ostatecznie zrozumiale nawet mi. Wszystkie materiały omówiliśmy na etapi projektu, toż z kompletowaniem meblami i uprawowymi materiałami nie miałem trudności, sprawiłam się sama. Kompanią jestem zadowolona, wynik po remoncie możecie zobaczyć same.

 

Designerzy miałi nie proste zadanie, popracować z mansardą drugą kondygnacją naszego domu. Zamówiliśmy dziecięcą, rodzicielską sypialnię i kąpiel. Najpierw przećwiczyły koncepcję tego co nam podoba się, omówiły kolory. Na dziecięcą zdarzyło się zużyć bardzo dużo czasu, nie mogliśmy długo zgodzić się na wszystkie zaproponowane decyzje, lecz w wyniku otrzymały tę dziecięcą, której w całości jest zadowolone nasze dziecko. A oto sypialnia i kąpiel od razu spodobała się, dodały tylko znikome detale. Wynikiem jesteśmy bardzo zadowolone. Tak samo chce się odznaczyć szczere pragnienie pomóc i zrobić wszystko jak najlepiej, dzięki studiu tz – inrerior.

 

Zamawialiśmy tylko designe kuchni, i, mimo to, że kompania bierze się tylko za obiekty dużej objętości, potrafiliśmy porozumieć się o cenie, i bardzo zadowolone wynikiem tego, że wyszło. Jeśli myślicie zamówić designe wnętrza w studiie tz – interior, możecie nie wątpić się, wynikiem będziecie zadowolone.

 

Zamawiałam designe projekt swojego mieszkania więcej dwóch lat po temu. Projekt zrobiły szybko, lecz remont u nas zaciągnął się, toż, jak chciało się kupić wszystko najlepsze, a pieniądze zakończyły się szybko. Pracowały cały czas z kierownikiem robót TZinterior, a tak samo podczas wyboru materiałów zwracały się do designera Katarzyny i wyjeżdżały razem z nią. Wybierały wszyscy razem, od tabliczki i podłogi do rączek na kuchennych meblach, toż jak projekt dosyć jaskrawy, i wymagał pomocy designera. Jestem bardzo zadowolona i designerem i kierownikiem robót, dziękuje za taka trwała cierpliwość