общественные помещения

Miejsca publiczne i komercyjne obiekty

Wine boutique (Australia)
Isaac Davidowits Office (USA)
Bitbean office (USA)
ITP_office140_Title
Office IT Point
Hot_Georgia_Title
Hotel room (Georgia)
GolfClub_usa_Title
Golf Club bar (USA)
Reception_Title
Reception
HotRoom_Title
Hotel room in white colors
HotRoom2_Title
Hotel room in contrasting colors
Auto_salon_1_Title
Car showroom, classic style
Auto_salon_2_Title
Car showroom, loft style
Auto_salon_3_Title
Car showroom, eco style

Designe wnętrza społecznych pomieszczeń

Społeczny obszar powinien być wygodny, komfortowy i atrakcyjny dla ludzi, a to wymaga dotrzymania mnóstwa subtelności. Jakościowy designe biura, sklepu czy kawiarni kosztuje włożonych kosztów, ponieważ podwyższa wydajność współpracowników i zwiększa opłacalność biznesu.Społeczny obszar powinien być wygodny, komfortowy i atrakcyjny dla ludzi, a to wymaga dotrzymania mnóstwa subtelności. Jakościowy designe biura, sklepu czy kawiarni kosztuje włożonych kosztów, ponieważ podwyższa wydajność współpracowników i zwiększa opłacalność biznesu.

  • pełny cykl stworzenia wnętrza od makiety do kontroli jakości budowlanych prac;
  • estetyczny powab, unikalność i oryginalność;
  • racjonalne użycie technicznych możliwości budowy, optymalny rozkład mebli i sprzętu, stworzenie wygodnego i komfortowego obszaru dla klientów i współpracowników;
  • szczególna, poprawnie wpływająca na świadomość i podświadomość zwiedzających atmosfera, stworzona za pomocą tekstyliów i decorumu, oświetlenia i зонирования;
  • stosowanie najnowszych syntetycznych i polimerów materiałów, „świeży pogląd” na klasyczne faktury;
  • surowa orientacja na kierunek pracy tego zakładu, jego docelowe audytorium.

Stworzyć designe społecznych pomieszczeń pod siłę tylko wykwalifikowanemu fachowcowi, ponieważ on wymaga głębokich wiedz, fachowego mistrzostwa, a także artystycznego talentu, umiejętności cienko odczuwać zleceniodawcy i perspektywny myśleć.


Poprawny designe-projekt zawiera wskazówki i całą konieczną informację dla budowniczych. Na przykład, bazowy designe-projekt nie ma na myśli 3d-wizualizacji czy rysunku odręcznie, lecz włącza pomiarowy plan, plany podłóg, sufitowego oświetlenia, drzwi, rozmieszczania mebli, schemat układu płytek i inne dokumenty, co  pozwala wyraźnie dotrzymywać się planu na każdym etapie jego spełnienia.

Design społecznych pomieszczeń w wykonaniu doświadczonego designera zdolny przekształcić obszar, zrobić jego komfortowym i ciekawym. Niepowtarzalne wnętrze społecznych pomieszczeń od studio TZ – to idealne pojednanie funkcjonalności i finezji, szybkości pracy i jej wysokiej jakości, przyjemnej ceny i doskonałego wyniku.